Podporujeme a pomáháme

Program kultury Jablonec nad Nisou

V roce 2017 a 2018 jsme se rozhodli podpořit program kultury v Jablonci nad Nisou příspěvkem pro vyhotovení programových letáků a jejich distribuci.

Zajištění desinfekčních prostředků

Naše společnost se v roce 2020 rozhodla na svůj náklad pořídit desinfekční prostředky do bytových domů s více než  10ti bytovými jednotkami, pro zajištění bezpečí našich klientů v návaznosti se šířením pandemie Covid-19.

Tisky spon pro respirátory a roušky

Koncem roku 2020 a v průběhu roku 2021 tiskneme spony pro uchycení respirátorů a roušek, které následně distribuujeme do nemocničních zařízení v Libereckém kraji.

Červený kříž

V roce 2021 jsme se rozhodli přispět Českému červenému kříži na projekt: „První pomoc není žádná věda“, který je určen pro seznámení dětí s poskytnutím první pomoci.

„První pomoc není žádná věda“ je určen především dětem a mládeži. Titul vyšel na jaře 2021 a byl distribuován do veřejných institucí, knihoven, zdravotních středisek, lékáren a také škol v libereckém kraji. Jedná se o jeden z hlavních projektů Českého červeného kříže, jehož náplní je výuka první pomoci dětí. Situace, kdy někdo z nás potřebuje rychle poskytnout první pomoc, se neodehrávají daleko od nás, ale jsou součástí našeho každodenního života.

phonecrossmenu