O nás

Naši společnost META-services s.r.o. v překladu CÍL-služby jsme založili v roce 2011, jako správcovskou firmu určující nový směr správy nemovitostí zejména v Jablonci nad Nisou a okolí. Od této doby jsme si vybudovali pevnou pozici mezi již „stávajícími správcovskými kancelářemi nebo realitními kancelářemi“. Za dobu provozu naší společnosti nyní obhospodařujeme majetek v celkové výši přesahující 3.100.000.000,- korun českých, do kterého spadají nemovitosti v převážně z Jablonce nad Nisou, Rychnova nad Nisou, a blízkého okolí včetně Liberce, Turnova, Mnichova Hradiště. Dále se staráme o obchodní centra formou kompletního facility managmentu a pěti obchodním centrům zajišťujeme bezpečný chod plynových zařízení po celé České republice. Naším cílem je poskytování kvalitních služeb klientům založených zejména na osobním přístupu a nenahraditelnými zkušenostmi z oboru technického zařízení budov.

Správa majetku v hodnotě 3,1 miliardy Kč

13 let na trhu. Děkujeme Vám za důvěru

Nabízíme Vám kompletní správu nemovitostí pro společenství vlastníků, právnické a fyzické osoby, bytová družstva včetně kompletního účetnictví, vypracování nájemních smluv, dohod o užívání bytů a nebytových prostor - vypracování evidenčních listů, sledujeme nedoplatky na nájemném a službách s majitelem nemovitosti a zajišťujeme jejich právní vymáhání.

Dále Vám nabízíme kompletní technickou údržbu Vašich objektů. Staráme se jak o komerční, průmyslové, administrativní objekty, tak i o činžovní a rodinné domy. Zajistíme Vám kompletní servis při opravách, rekonstrukcí či údržbě technického zařízení objektu. V případě, Vám zajistíme úklidové služby i údržbu zeleně a zahrad.

Pro bytové, komerční, průmyslové a nákupní areály poskytujeme služby facility managementu. Náš klient se tak může plně soustředit na svou klíčovou činnost. Poskytujeme facility management jako komplexní soubor podpůrných služeb ke správě budov. Našim cílem je dosažení co největší efektivity chodu Vaši nemovitosti při zachování co nejnižších provozních nákladů a vysokého komfortu Vás a Vašich zaměstnanců.

V neposlední řadě nabízíme službu finančního servisu, kde je hlavním cílem optimalizovat Vaše výdaje na pojištění, spoření, hypotéky a úvěry. Naši finanční manažeři nezávisle sledují trh financí a vybírají pro Vás ty nejvýhodnější produkty. Ušetříme Vám peníze a získáte více výhod. Finančního manažera máte od nás k dispozici zdarma.

Podařilo se nám vybudovat kompaktní tým. Tvoří jak lidé mladí a energičtí, tak lidé, kteří za svůj život získali řadu zkušeností. Společnost si za výsledky své práce zaslouženě získává důvěru a přízeň klientů.  Uspokojíme veškeré Vaše potřeby a poskytneme řešení se zárukami.

Cílem firmy META-services s.r.o. je poskytnout našim zákazníkům co nejlepší servis pro jejich nemovitosti a zajistit bezstarostný chod objektů. Vaše nemovitost Vám musí věrně sloužit.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte
Kontaktovat
phonecrossmenu